• Добредојдовте во Националниот Парк Маврово
  • Јазик
    • English
    • Македонски
    • Shqip
    Македонски

Pet-Friendly cottage

About

Викендицата се наоѓа во Маврово, во населба Крстови 1.
Располага со три соби - две со брачен кревет, една со два единечни.
Целосно опремена кујна со машина за садови, шпорет, голем фрижидер ,шанк.Голема тераса со поглед кон езеро, големи прозори во дневната соба, преубаво изгрејсонце и топлина низ целата година. Двор во сенка одличен за летен период. Лесен пристап до езеро преку наше патче. Шума за прошетка позади куќа. Голема дневна просторија погодна за деца и миленичиња.
Куќата е сместена во прв ред но теренот е малце пострмен.

Price From

3,690.00

Geo Location

 Show

Offer Type

Вила

Contact

Country

Macedonia

Place

Mavrovo

Street

Krstovi 1

ZIP Code

1256

Phone Number

0038975282541

Мапа и локација